Výsledky

Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na další ročník! :)

Podívejte se na úžasné fotky z akce: Líbeznický koloběh 2015

MUŽI - koloběh

Startovní číslo Výsledný Čas Jméno týmu Jméno závodníka 1. Jméno závodníka 2.
1 0:38:09 ČP Pěkný Červenka
7 0:39:25 Speedy@Slowly Jakub Novotný  Pavel Novotný 
4 0:43:14 Slámičové Matěj Sláma Jiří Sláma
2 0:45:15 Bohmovi Tomáš Matyáš
6 0:49:13 HILI Hilský David Hilský Martin
5 0:50:13 Šimi Šimerka Krbec
3 0:57:28 BMW Ferrari Lumír Sedlář Ivo Sedlář

 

ŽENY - koloběh

Startovní číslo Výsledný Čas Jméno týmu Jméno závodníka 1. Jméno závodníka 2.
21 0:53:51 Cyklo Team Bašť Ženy Matrina Jelínková Renata Tlustošová
20 0:57:08 Dračice Kateřina Kovářová Alena Bohmova
22 1:01:50 Salsa Magdalena Tichá Andy Holubová


SMÍŠENÝ - koloběh

Startovní číslo Výsledný Čas Jméno týmu Jméno závodníka 1. Jméno závodníka 2.
35 0:36:35 T&Z Nemcová Zuzana Koutný Tomáš
47 0:38:31 Stránčata Michal Stránský Eva Stránská
37 0:42:45 Fido Karaman Michal Jana Verhagen
32 0:43:59 Ája & Sméťa Andrea Cimburková Libor Smetana
40 0:44:18 Silní Baštěráci Petr Nový Lenka Křížová
31 0:44:52 Cyklo Team Bašť Martina Čížková Roman Červenka
45 0:45:37 Koloběhny Michal Císař Aneta Filingerová
48 0:45:49 Na doraz Robert Urban Daniela Sedliaková
33 0:46:58 Šneci  Kateřina Barková  Václav Barek 
34 0:47:15 Tomma Martin Opava Tereza Tomková
42 0:48:33 Ještěráci Vyšínský Adam Vyšínská Michaela
49 0:48:59 Rychlá rota Jindra Hoťová Miroslav Hoť
30 0:49:19 KiTo Tomáš Penc Katarína Pencová
44 0:50:58 Zvířata Jaromír Řánek Sylvie Vávrová
51 0:51:11 Pašík Jakub Smolek Andrea Franková
41 0:51:52 Cyklo Team Bašť II Petr Bureš Adriana Veberová
50 0:52:20 Jako že cože Jan Valášek Štěpánka Valášková
43 0:54:10 Desítka Lucie Řeháčková Josef Řeháček
52 0:54:46 Já nevím Adéla Šponerová Bohumil Valášek
46 0:55:33 Zubní  Eva Honza
39 0:56:35 Zvonilka Jakub Šilhavý Eva Šilhavá
38 1:00:38 Knejlíci Knejflovi  
36 Jedničky Kvasnička David Veronika Linhartová

 

VOLEJBAL

1.místo: JAROMĚŘ

2.místo: LÍBEZNICE

3.místo: PŘEDBOJ

 

DĚTSKÝ VÍCEBOJ

Skupina A

Číslo závodníka Jmeno  Běh na 50m
h:min:sec.setiny sec
Běh na 200m/400m
h:min:sec.setiny sec
Skok do dálky v cm Hod medicinbalem v m
3 Bára Fialová 0:0:9.90 0:0:49.29 159
2.místo
6   
1.místo
5 Hugo Toth 0:0:11.18 0:0:53.00 120 3,29
9 Zuzka Vomáčková 0:0:10.52 0:0:46.29 135 4
11 Míša Cucová 0:0:11.25 0:0:50.53 132 3,5
12 Michal Měšťák 0:0:14.03 0:0:65.27 112 2,16
15 Pascal Koutný 0:0:11.60 0:0:50.00 125 4,79  
3.místo
16 Mája 0:0:12.70 0:0:57.00 115 3,25
17 Ema Vyšínská 0:0:7.88 
1.místo
0:0:39.28 
1.místo
141 3,42
18 Karolína Němcová 0:0:8.96  
2.místo
0:0:42.52 
3.místo
120 3,58
25 Kryštof Špicl 0:0:9.49 
3.místo
0:0:41.18 
2.místo
160
 1.místo
3,92
27 Matěj Opava 0:0:10.61 0:0:45.29 135 4,1
28 David Hilský 0:0:10.68 0:0:47.46 x 3,88
30 Dan Zajíček 0:0:11.54 0:1:00.00 132 4,12
32 Lukáš Verhaegen 0:0:11.78 0:0:47.29 131 3,6
35 Linda Jakubčíková 0:0:12.77 0:0:48.59 122 2,92
36 Monika Hoznourková 0:0:11.52 0:0:49.11 123 4,25
39 Matyáš Kaštovský 0:0:14.41 0:1:03.39 94 3,63
40 Vendula Sieberová 0:0:44.73 x x x
43 Žaneta Tichá 0:0:10.64 0:48.24 131 3,92
50 Dominik Kružík 0:0:15.76 0:01:07.49 92 2,18
51 Dan Kružík 0:0:12.60 0:0:57.29 149 3,96
52 Matěj Volák 0:0:10.46 0:0:44.05 153   3.místo 5,31  
2.místo
53 Radek Lužný 0:0:11.57 0:0:45.03   4,22
54 Johanka Knězová 0:0:12.80 0:2:05.10   3,33
55 Lucie Řeháčková 0:0:11.45 0:0:45.03   3,44
56 Onřej Řeháček 0:0:13.26 0:1:01.10   1,92

 

Skupina B

Číslo závodníka Jmeno  Běh na 50m
h:min:sec.setiny sec
Běh na 200m/400m
h:min:sec.setiny sec
Skok do dálky v cm Hod medicinbalem v m
1 Eliška Kvasničková 0:0:8.39 
3.místo
0:01:33.00 177 5,86  
1.místo
2 Veronika Kvasničková 0:0:9.34 0:01:39.00 145 3,51
4 Sandra Fialová 0:0:10.44 X 130 3,45
6 Adriana Kupková 0:0:10.55 X 152 4,34
7 Nela Ehrenbergerová 0:0:9.52 0:01:32.00 151 3,85
8 Anna Rakar 0:0:9.94 0:01:50.20 158 4,57
14 Nela Burešová 0:0:10.51 X 148 3,9
19 Josef Goč 0:0:9.05 0:01:29.11
 3.místo
174 3,75
22 Ondřej Šponer 0:0:9.52 0:01:52.24 176 5,52 
3.místo
23 Aneta Karamanová 0:0:11.91 0:01:58.40 139 3,22
24 Ondřej Kupka 0:0:7.87  
1.místo
0:01:18.24 
1.místo
207 
1.místo
5,29
26 Matěj Špicl 0:0:8.38 
2.místo
0:01:23.08 
2.místo
183 5,8  
2.místo
29 Adam Řeháček 0:0:11.28 0:01:58.22 146 3,71
31 Lukáš Vomáčka 0:0:14.17 x 102 3,75
33 Matěj Verhaegen 0:0:10.69 0:01:50.18 136 3,15
34 Jáchym Jakubčík 0:0:10.69 0:01:44.29 151 3,48
37 Filip Sieber 0:0:10.52 0:01:51.47 154 3,5
38 Adélka Kaštovská 0:0:10.71 0:01:51.30 143 3,4
45 Matěj Sláma 0:0:9.32 0:01:35.49 190 
2.místo
4,95
48 David Kupka 0:0:8.83 0:01:40.37 185 
3.místo
5,41
49 Tomáš Kupka 0:0:8.61 0:01.34.20 183 4,76
57 Jakub Dolejš 0:0:9.83 00:02:01.58 157 4,11
58 Viktoria Soukalová 0:0:9.33 0:01:32:25 144 4,76

Skupina C

Číslo závodníka Jmeno  Běh na 50m
h:min:sec.setiny sec
Běh na 200m/400m
h:min:sec.setiny sec
Skok do dálky v cm Hod medicinbalem v m
10 Adam Vyšínský 0:0:8.38 x 189 5,28
13 Tereza Cucová 0:0:9.67 0:01:33:20 155 3,81
20 Václav Barek 0:0:7.40 
1.místo
0:01:07:59 
1.místo
215  
3.místo
7,8  
3.místo
21 Jan Kupka 0:0:7.56 0:01:13.28 198 5,75
41 Michal Rychlý 0:0:8.35 0:01:39.20 197 6,14
42 Tomáš Winter 0:0:7.66 0:01:12.59 184 6,34
44 Jakub Trgiňa 0:0:7.42 
3.místo
0:01:11.26 
3.místo
218 
2.místo
9,32 
1.místo
46 Oldřich Pěkný 0:0:9.60 0:01:58.32 174 5,23
47 Josef Novák 0:0:7.41 
2.místo
0:01:11.10 
2.místo
236 
1.místo
9,03 
2.místo

 

 

 

 Tešíme se na Vás na další akci plné sportu.  LÍBEZNICKÝ KOLOBĚH se koná 19.9.2015 od 9.30. SOUTĚŽÍME O HODNOTNÉ CENY ( poukázky Sportisimo, kino, atd.)

Přijďte a vezměte s sebou své známé, kamarády, přátelé. Tento den si společně užijeme ! :)

Jako BONUS vylosujeme a oceníme jedno startovní číslo :)


Shlédněte video z minulého ročníku. Letošní ročník jsme pro vás připravili minimálně TAKOVÝ :)

Startovné činí: 100 Kč na dvojici

Pro každého závodníka je připraveno malé občerstvení a malý dárek :)

 

LÍBEZNICKÉ SPORTOVÁNÍ

 

VOLEJBAL NUTNÁ REGISTRACE jak týmu, tak jednotlivců na emailu: libeznickykolobeh@seznam.cz, případně na tel.čísle: 604 549 433.

 

FLORBAL  -  se koná jen v případě dobrého počasí v prostorách školní tělocvičny. V případě špatného počasí je prostor v tělocvičně vyhrazen pro volejbalový turnaj. Zůčastnit se mohou  jak dospělý, tak i děti.:).


ZUMBADANCE - na všechny malé i velké tanečnice a tanečníky se těší Monika. Zatančíme si přímo pod širým nebem.

 

SPORTOVNÍ VÍCEBOJ - kategorie: A)  6 -   8 let

                                                          B)  9 -  11 let

                                                          C) 12 - 15 let

Každý závodník obdrží startovní kartičku se sportovními disciplínami, které si samovolně bude procházet a plnit. Disciplíny se týkají běhu, hodu, skoku apod.

Po sečtení výsledků bude vyhodnocení a ocenění vítězů.

 

ZÁVOD NA ODRÁŽEDLECH - tento závod je určen pro naše nejmenší (0 - 6 let). Nutné mít vlastní odrážedlo, na kterém budou naši malí závodníci hromadně startovat :).

 

PŘIJĎTE SI ZASPORTOVAT, POBAVIT SE A PODPOŘIT NAŠE ÚSILÍ A NADŠENÍ ! :)

ONLINE REGISTRACE

BUDE BRZY SPUSTĚNA