SPORTOVNÍ ZÁJEZD DO CHORVATSKA  

Milí přátelé,

 

LÍBEZNICKÝ KOLOBĚH ve spolupráci s CA VANDA. Blaskovičová pro vás letos připravil krásný týden plný sportovních, kulturních, zábavních aktivit, relaxace, odpočinku v překrásném prostředí na ostrově Hvar v přístavním městě JELSA.

 

Na toto místo jezdíme v červnu s dámským sportovním zájezdem a oblíbila jsem si jej natolik, že bych ráda uskutečnila ještě jeden akční týden v srpnu.

 

Vezmi svého partnera, kamaráda, kamarádku parťáka a pojeďte s námi.

 

Zaručuji vám, že i vy budete nadšeni a spokojeni!!!! :):):). Program bude sportovně i kulturně hodně nabitý.

 

 • ·       Pojedeme autobusem s vlekem na kola (pro zájemce  - kapacita omezená!!!). Pokud tedy máš zájem „cyklistikovat“ vezmi svoje kolo. Pro rekreační výšlapy si stačí kolo půjčit na místě. Z vlastní zkušenosti vím, že je moc fajn ho tam mít. Dostanete se na krásná, nedaleká místa, divoké, romantické pláže…Pěšky je to náročnější.

 

 • ·       Pro cyklisty jsou tam krásné, náročnější výšlapy s úchvatnými výhledy a místy. Výšlap by se uskutečnil, s ohledem na počasí ráno a na snídani bychom byli zpět. Samozřejmě si můžete plánovat i podle sebe a jen pro sebe :)

 

 • ·       Součásti programu budou pravidelné výběh - cestou pod stromy podél moře do nedalekého městečka Vrboska. Pohled na tyrkysové moře je nádherný, okouzlující, zapomenete počítat kilometry :)

 

 • ·       Během dne se můžeš přidat na dopolední i odpolední hodiny cvičení. Výběr bude jak pro muže, tak pro ženy. 

 

 • ·       Jede s námi profesionální cvičitelka Markéta. Jóga v podání Markéty je úplná pohádka. Myslím, že i pro muže to bude zážitek J. Moje zumba pro děvčata nebude chybět. Všichni cvičitelé se postaráme o kvalitní, zábavné, kondiční, relaxační cvičení.

 

 • ·       Hotel se nachází hned vedle centra krásného přístavního městečka Jelsa. Hotel se skládá se z hlavní budovy, kam se chodí na snídaně a obědy, a ubytování v přilehlých bungalovech v borovicovém háji. Ubytování je skromné, ale čisté!

 

 • ·       Městečko Jelsa je malebné se vstřícným a milým obyvatelstvem. Spousta kaváren a restaurací.

 

 • ·       Moře má neuvěřitelně krásnou barvu a můžete využít veřejné pláže u hotelu či opodál, nebo si na kole zajet na nádherné, romantické divoké pláže i nuda pláže :)

  

 • ·       Hotel pořádá taneční večery s živou hudbou. V hotelu je restaurace s barem.

 

 • ·       Na výlet se určitě vydáme do hlavního města Hvar. Je okouzlující, nádherný. Vyjedeme i na místní hradby. Můžete navštívit i jednu z nejvyhlášenějších diskoték v Evropě :). Na kolech se také vydáme do blízkého historického města Starý Grad.
 •  ·       Je také možné domluvit si oběd na pláži v nedaleké restauraci, kde vám připraví mořské pochoutky. 

 

NIC z programu není povinné. Týden si samozřejmě můžeš naplánovat podlé svého gusta :)

 

Pokud budete mít nějaký dotaz, napište, nebo zavolejte.

 

Budeme se na vás moc těšit :)

 

Monika Šponerová 604 54 94 33

monika.sp1@email.cz

 

Monika Šponerová a CA Vanda. Blaškovičová

 vás zvou na sportovní zájezd do Chorvatska, ostrov Hvar, Jelsa

Hotel Fontána** 

Termín: 17. 8. – 26. 8. 2018

Cena:  7630,-Kč        ( 9.480,-Kč)

 

Cena 7630,-Kč   je platná při uhrazení zálohy  1500,-Kč/os  do  31.1.2018

Cena zahrnuje:

 • 7 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • 7 x polopenze
 • Pobytovou taxu
 • Povlečení, ručníky
 • Služby delegáta
 • Cvičení 2 x denně – aerobik, zumba, joga, posilování…hlídání dětí v době cvičení zajištěno

Cena autobusové dopravy 2500,-Kč/osobu  : Autobus bude zajištěn pouze pro naší skupinu. Pojede z Prahy a z požadovaných nástupních míst.   Nalodí se na trajekt ve Splitu a pojede na ostrov Hvar, kde nám bude k dispozici na výlety. Autobus bude mít pro cyklisty přívěs na kola.

Cena transportu vlastního kola 500,-Kč.

Cena komplexního cestovního pojištění včetně pojištění na storno: 300,-Kč/os

Připojení WI-Fi  je na recepci  zdarma. 

 

Prosím, zašlete přihlášku  co nejdříve, zatím bez platby zálohy,  mailem na agenturavanda@centrum.cz a   monika.sp1@email.cz

Uveďte : jméno, příjmení, datum narození , adresu, telefonní spojení, mailovou adresu, zdali budete požadovat dopravu vlastního kola a zdali budete požadovat cestovní pojištění. Dle přijmutých přihlášek budeme umísťovat klienty od předních sedadel v  autobusu.

 

Děkujeme a těšíme se

 

Monika Šponerová                                                                                                        Vanda Blaškovičová

604549433                                                                                                                        777 227 147

Monika.sp1@email.cz                                                                      agenturavanda@centrum.cz

 

V Praze 17.11.2017